Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


(Page 1) | 2 | 3 | newer

  0 0

  Taip jau yra susikūręs mūsų daiktų pasaulis, kad vienus mes perkame, naudojame, o kai susidėvi, nebetinka ar praranda mūsų susidomėjimą, stengiamės jais atsikratyti, bet neišmesti, o išpešti dar ir finansinės naudos. Todėl dažnas nereikalingų daiktų turėtojas sugalvoja savo unikalų pardavimo bei pasiūlymo planą. Vieni daiktus stengiasi įpiršti savo tėvams, jei jie tinkami naudojimui, kiti daiktus pasiūlo savo draugams bei artimiesiems, o treti yra sau atradę šiems tikslams sukurtas specialias erdves, kurios kitaip dar vadinamos skelbimų portalais.

  skelbimų portalų ar internetinių puslapių yra begalės ir suprantama, įvairių. Vienos svetainės su skelbimais yra bendro pobūdžio, tai yra klasifikuoti, taip jie vadinami, o kiti yra konkretizuoti. Klasifikuotų skelbimų portalai yra skirti visoms sritims, pradedant nuo daiktų, pramogų ir baigiant paslaugomis, bei siūlomais atlikti darbais. Specializuoti skelbimų portalai yra kitokie, nei ankščiau išvardinti, juose galima atrasti tik tam tikrą skelbimų grupe, pavyzdžiui, tokią kaip automobilių pirkimas pardavimas, arba darbo pasiūlos bei paieškos skelbimus.

  Perku parduodu procesas vyksta ir klasifikuotose portaluose, todėl nėra sudėtinga įkėlus nemokamą skelbimą su antrašte, kad parduodu, sulaukti didesnio dėmesio, nei patalpinus skelbimą popieriniuose dienraščiuose. Internetu besinaudojančių vartotojų Lietuvoje vis mažėja, todėl skelbimai apie perku parduodu paslaugas Lietuvoje populiarėja būtent internetu. Juk išmaniuosius telefonus naudoja beveik kiekvienas jaunuolis ir jau, greičiausiai, kas antras senolis, todėl paskelbti apie norą pirkti arba parduoti susilaukia didesnio poreikio, nei iki šiol.

  Skelbimai Lietuvoje gali būti tiek mokami, tiek nemokami, todėl prieš keliant skelbimą, būtina pasidomėti nauda, kokią ją suteikia mokami ir kokią naudą gausite iš nemokamų skelbimų. Nemokami skelbimai Lietuvoje, savo populiarumu nenusileidžia mokamiems. Kadangi jie yra nemokami, todėl susilaukia didesnio dėmesio iš tam tikro sluoksnio žmonių, kurie mano, kad nemokami ir mokami yra vienodą naudą nešantys, todėl apsisprendžia nemokėti už patalpintą skelbimą. Beje, nemokamų skelbimų galima patalpinti begales, ko nepadarysi su mokamais, jei skelbimų talpinimo biudžetas yra nedidelis.

  Tačiau ir kita medalio pusė, kuri bando paneigti mokamų skelbimų naudą. Mokamuose skelbimuose, kai kurie piliečiai atrado naudą, nes jų produktais susidomi daugiau lankytojų, o tai reiškia, kad pardavimai auga, kas neša didesnę naudą, nei skelbimą patalpinus nemokamame portale ir paskelbus skiltyje perku parduodu. Taigi, šia tema galima ginčytis ilgai ir pakankamai emocingai, tačiau supraskime, kad kiek žmonių yra, tiek yra ir nuomonių, vieni sutiks, kad nemokami skelbimai Lietuvoje yra populiariausi, kiti gi ginčysis, kad mokami skelbimų portalai neša didesnę naudą. O mes manome, kad kiekvienas turi savo patirtį ir žino, kurioje skelbimų talpinimo erdvėje jam patogiausia ir maloniausia talpinti, o kurioje, kad ir sumokėjus kelis eurus, naudos iš skelbimų negavo jokios.


  Straipsnis patalpintas: 2015-10-03

  0 0

  Vairavimo mokyklos ir jų teikiama nauda
  C kategorijos kursai Vilniuje

  Norite vežti krovinius? Tuomet jums reikalingi C kategorijos kursai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste. Krovinių pervežimas šiuo metu labai populiari paslauga. Įmonės, užsiimančios tuo klesti ir nuolat ieško vairuotojų, todėl ši specialybė yra labai paklausi.

  C kategorijai priskiriami tie automobiliai, kurių didžiausia leidžiama masė yra didesnė kaip 3,5 tonos bei galima vežti aštuonis keleivius (neįskaičiavus vairuotojo). Taip pat jie neturi būti priskirti D ar D1 kategorijai. C kategorijos automobiliai gali būti sujungiami ir su priekabomis, kurių didžiausia leidžiamoji masė yra iki 750 kilogramų svorio. Norint gauti vairuotojo pažymėjimą, kuriame pažymėta C kategorija, reikia atitikti keliamus reikalavimus. Jų nėra daug, tačiau privalote būti sulaukęs 21 metų amžiaus, kitaip jums nebus leista laikyti egzaminų.

  Atitikus keliamus reikalavimus pats laikas surasti, kuri gi tinkama vairavimo mokykla. Priklausomai nuo miesto pasirinkimas bus didelis arba mažas. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalingi C kategorijos kursai Vilniuje, tai rasite didžiulį pasirinkimą. Taip pat verta pasidomėti ir pradine profesine kvalifikacija kroviniams vežti. Šis reikalavimas įsigaliojo 2009 metais, todėl gavus C kategoriją reikės papildomai mokytis ir gauti pažymėjimus.

  Mokymo įstaigoje organizuojami mokymai, kurie suskirstyti į teorijos ir praktikos mokymus. Priklausomai nuo mokyklos, yra nustatomas minimalus valandų skaičius. Kai kuriose valandų yra daugiau, bet nuo to tik geriau mokiniui. Labai svarbu surasti tuos, kurie siūlo profesionalius mokymus. Nuo teorijos mokytojų ir vairavimo instruktorių priklauso tikrai labai daug. Žinoma, svarbiausia yra vairuotojo motyvacija, tačiau net ir geriausiai nusiteikęs mokinys neišmoks tinkamai vairuoti, jeigu jį mokys nepatyręs mokytojas. Apie kvalifikaciją galite sužinoti mokykloje, kurioje nuspręsite mokytis.

  Dažnai klausiama, kiek kainuoja C kategorija? Tai priklauso nuo vairavimo mokyklos nustatytų kainų, tačiau galima orientuotis į 600 EUR kainą. Ji gali būti tiek didesnė, tiek mažesnė, tačiau gerokai mažesnė neturėtų būti. Verta paminėti, kad kainą sudaro teorijos ir praktikos mokymasis. Jums priklausys ir mokomoji medžiaga, galimybė naudotis kompiuterių klase, kurioje spręsite KET testus. Žinoma, kad į šią kainą įskaičiuotas ir važiavimas tinkama transporto priemone.


  C kategorija atveria naujas galimybes. Sėkmingai išlaikius egzaminus galima bus saugiai važiuoti kelyje bei surasti tinkamą darbo pasiūlymą. Krovinių pervežimai šiuo metu labai populiarūs ir jų paklausa ne tik, kad nemažės, bet didės. Dėl šios priežasties šios kategorijos kursai yra gera investicija į savo ateitį.

  0 0

  SEO paslaugos kaina

  Interneto svetaines turintys savininkai nori, kad jos neštų naudą, o ta nauda suprantama kaip pelno didėjimas ir populiarumas. Visa tai glaudžiai susiję su šiuo metu populiarėjančiomis SEO paslaugomis. Jos skirtos tinklapių pozicijoms iškelti paieškos sistemose. Sužinojus apie tai pradedama domėtis SEO paslaugos kaina, nes kiekvienam interneto svetainės savininkui rūpi, kiek reikės išleisti pinigų šioms paslaugoms.
  Ne visi supranta, kam reikalingas tinklapio iškėlimas paieškos sistemoje. Paprastai sakant, tai reikalinga tam, kad būtų pritraukta kaip įmanoma daugiau lankytojų, kurie užsukę į interneto svetainę įsigytų joje siūlomas prekes ar užsakytų paslaugas. Šiuos privalumus suteikia specialistai, kurie žino ką reiškia profesionalios SEO paslaugos. Visai nenuostabu, kodėl jos dabar tapo tokios populiarios, juk tai yra paprasčiausias būdas nebrangiai pasiekti padidėjusio lankomumo pozicijas ir aplenkti konkurentus. Ypatingai, jei jų turima daug, tai reikės įdėti daugiau pastangų, tačiau juos aplenkti paieškos sistemų pozicijose tikrai įmanoma. Tam reikia rasti profesionalus, kurie dirba SEO srityje ir teikia kokybiškas paslaugas. Tokie darbai neatliekami už ačiū, todėl tenka susimokėti. Nuo daugelio kriterijų priklausanti SEO paslaugos kaina kartais džiugina, o kartais nuliūdina šia paslauga besidominčius tinklapių savininkus. Tam, kad būtų surastos priimtinos kainos, reikia skirti laiko paieškoms.
  Šiuo metu surasti SEO srityje dirbančius specialistus nėra sunku. Internete į paieškos sistemą įvedus „seo paslaugos“ ar „seo darbai“ randamas didelis pasirinkimas. Ne tik specialistų pasirinkimas jus nustebins, bet ir kainų skirtumai. Vieni skelbia, kad SEO paslaugos kainuoja nuo 50 eurų, kiti – nuo 30 eurų, o dar kiti rašo, kad darbus atliks už 100–300 eurų. Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl ir sprendimai priimami skirtingi, o nuo to, kokia bus darbų apimtis priklauso ir galutinė kaina. Taip pat ji neatsiejama nuo atliekančių juos nustatytų įkainių. Vieni specialistai savo darbą vertina brangiai, kiti pigiai. Čia susiduriama su dideliu pasirinkimu, o užsakovo pagrindinis tikslas – išsirinkti ne tik tinkamą kainą už SEO paslaugas, bet ir kvalifikuotus specialistus, kurie atliks visus reikiamus darbus. Priklausomai nuo susitarimo galima rinktis įvairias šios srities paslaugas. Svarbu, kad jos pateisintų lūkesčius.

  SEO susidomima tuomet, kai prireikia padidinti lankytojų srautą tinklapyje. Tai nėra trumpalaikis procesas, todėl labai gerai, jei pavyksta greitai rasti kokybiškas paslaugas teikiančius specialistus, kurie turi nustatytus nedidelius įkainius už atliekamus darbus. Taip randamas „aukso viduriukas“ tarp kokybės ir kainos. 

  0 0

  Statybos sektoriaus   parodos: kam verta jose apsilankyti?


  Paroda yra puikus  žinių šaltinis visiems, kurie nori: pamatyti, susipažinti, paragauti, paklausti, išbandyti, sužinoti ar įsigyti. Telieka tik pridurti, kad šiuo metu yra rengiamos pačios įvairiausios  parodos  - nuo vyno degustacijų  iki ekologiškų maisto produktų; nuo kelionių ir turimo iki grožio prekių, tad labai svarbu lankytis tik tose parodose, kurios jums iš tiesų yra aktualios  -  tik tokiu atveju išpešite daugiausiai naudos. Taip pat rengiamos ir statybos sektoriaus parodos. Tad šį kartą aptarsime, kam jose verta apsilankyti.

  Statybų įmonių vadovai

  Bene vienas ryškiausių žmonių grupių, kuriai priklausantys asmenys būtinai turėtų apsilankyti tokio pobūdžio parodose, yra statybų įmonių vadovai. Ne paslaptis, kad kiekvienas vadovas turi kurti verslo ryšius – investicija į  juos vėliau duoda labai daug naudos, tuo tarpu statybos parodos yra viena geriausių vietų norintiems sutikti verslo partnerių. Maža to, būtent tokių parodų metu yra pristatomos naujausios tendencijos, tad susipažinus su jomis, bus galima pagalvoti ir apie įmonėje teikiamų paslaugų ar gaminamų prekių asortimento pokyčius, apmąstyti, kokie dar statybos darbai galėtų būti atliekami.

  Statybų įmonių darbuotojai

  Tačiau įmonių, kurių veiklos sritis yra statybos darbai, vadovai, turėtų ne tik patys apsilankyti tokio pobūdžio parodose, bet ir suteikti progą tokiose parodose apsilankyti ir savo darbuotojams. Ir nors priklausomai nuo parodos, tokia išvyka gali reikšti nemažas išlaidas įmonės vadovybei, belieka tik  pridurti, kad tokio pasirinkimo nauda yra labai didelė – jūsų darbuotojai turės puikią galimybę tobulėti.

  Norintys kurti savo verslą

  Jus domina statybos darbai ir manote, kad tai yra ta sritis, kuri verčia jus pagalvoti apie nuosavos įmonės įkūrimą? Jei esate nusiteikę įgyvendinti šį tikslą, tokiu atveju pasistenkite apsilankyti bent keliose tokio pobūdžio parodose. Apsilankymų nauda labai didelė, nes šiose parodose galite ir  žinių bagažą papildyti, ir bendraminčių rasti, ir daug prekių įsigyti.

  Norintys pakeisti savo namų aplinką

  Dar vienas žmonių grupė, kurios atstovai taip pat turėtų  nepraleisti progos apsilankyti vienoje ar kitoje tokio pobūdžio parodoje, yra tie žmonės, kurie mėgsta ir nori savo rankomis atlikti vieną ar kitą nesudėtingą statybos darbą ir tokiu būdu keisti savo namų aplinką. Būtent tokiose parodose jiems lankytis tikrai verta – čia ir idėjų rasite, ir naudingos informacijos gausite, ir prekių, reikalingų darbams atlikti, įsigysite.


  Kaip matyti, egzistuoja ne viena žmonių grupė, kurios atstovai turėtų lankytis tokio pobūdžio parodose, tad belieka tik pradėti planuoti apsilankymus.


  0 0

  Kursiniai darbai: kaip susikurti jaukią ir patogią vietą jų rašymui?


  Kursiniai darbai yra svečiai, anksčiau ar vėliau aplankantys kiekvieną, kuris siekia  aukštojo išsilavinimo. Būtų galima išvardinti kone dešimtis dalykų, kurių reikia norint parašyti iš tiesų puikų kursinį darbą, tačiau vienas svarbiausių – jauki bei patogi darbo vieta. Juk tol, kol parašomi kursiniai darbai, ne vienam studentui tenka praleisti šimtą ar netgi daugiau akademinių valandų. Kaip matyti, tai – tikri nemažas laiko tarpas, todėl svarbu, kad jis būtų praleistas jaukioje bei patogioje vietoje. Kaip tai padaryti? Skubame dalintis iš tiesų vertingomis ir darbą palengvinsiančiomis rekomendacijomis.

  Pasirinkite labiausiai tinkančią bei patinkančią  aplinką

  Visų pirma, reikia pradėti nuo to, kad kursiniai darbai turėtų būti rašomi labiausiai tinkančioje bei patinkančioje aplinkoje. Negalite susikaupti namų aplinkoje, nes trukdo artimųjų pokalbiai ar kitame kambaryje grojanti muzika? Tokiu atveju, idealiai  šiek tiek  oficialesnė aplinka, pavyzdžiui, biblioteka. Beje, pastaroji tiks ir tiems, kuriems reikia literatūros, tačiau nenorima nešti knygų į namus. Geriausiai jaučiatės ir labiausiai susikaupti galite tik namų aplinkoje? Puiku, tokiu atveju teliks susirasti sau maloniausią jų kampelį.

  Rinkitės darbo vietą prie lango

  Jei tik turite galimybę, nepaisant to, kur bus rašomas kursinis darbas – namuose ar bibliotekoje, rinkitės darbo vietą prie lango. Tai verta daryti kelių priežasčių: visų pirma, šviesa, sklindanti iš lauko, neleis greitai pavargti akims (kas yra ypač svarbu tiek daug laiko praleidžiant rašant rašto darbą), o antra -  net ir po kelių  valandų sudėtingo bei įtempto darbo jausitės kur kas žvaliau, nei dirbami vietoje, kurios nepasiekia  tiesioginė dienos šviesa.

  Kokybiškas gėrimas – būtinas palydovas

  Rašant kursinį darbą tikrai nereikėtų  apkrauti stalo užkandžiais – pastarieji ne tik sukurs netvarkingą vaizdą jūsų darbo vietoje, bet ir sukels tingulį, tačiau tinkamai parinktas  bei kokybiškas gėrimas yra tiesiog būtinas palydovas:  jis ne tik atgaivins, bet ir suteiks naujų jėgų. O koks gėrimas tinkamiausias? Tinka ir žalioji, ir vaisinė arbatos; ir vanduo su citrina, ir vitaminizuotas gėrimas. Įspėjimas: gėrimas būtinai turi sandariame indelyje, priešingu atveju, tereiks tik vieno neatsargaus rankos judesio, kad pažeistumėte darbui skirtus įrankius.

  Elektriniai prietaisai – tik tie, kurių reikia darbui atlikti


   Rašydami kursinį darbą neapsikraukite ir nereikalingais elektriniais prietaisais – pasilikite ant darbo stalo tik tuos, kurie yra reikalingi šiam darbui atlikti, kiti – tik  blaškys ir trukdys susikaupti.


  0 0

  Automokyklos Vilniuje: kaip išsirinkti?


  Vairavimo mokyklos Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje  sudaro labai didelį pasirinkimą, tad tuo atveju, jei nusprendėte, kad jau   pats metas įgyti teisę vairuoti, teks neblogai paplušėti, kol išsirinksite tą mokyklą, kurią iš tiesų norėtųsi lankyti. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti? Apie tai dalinsimės pastebėjimais šiame straipsnyje.

  Tiesa, iš pat pradžių reikia pastebėti, jog šį kartą nekalbėsime apie tai, kad derėtų rinktis tą mokyklą, kuri yra arčiausiai jūsų namų, mokymosi įstaigos ar darbovietės, o akcentuosime kitus dalykus.

  Kaip žinia, kiekvienoje mokykloje dirba specialistai – vairavimo instruktoriai.  Reikia akcentuoti, kad kiekviena įstaiga, įskaitant ir automokyklas, turi specialistus, iš kurių bent keletas yra laikomi tikrai asais, savo srities žinovais. Būtent pastarieji specialistai taip gerai atlieka savo darbą, kad žinia apie juos netrunka pasklisti,  o norinčių pas  juos užsiregistruoti asmenų yra tiek daug, kad susidaro įspūdingos eilės. Kad ir kaip bebūtų, niekas negali nuginčyti fakto, kad tokių asmenų nėra – tiek Vilniuje, tieki kitose miestuose veikiančios  automokyklos suteikia puikią progą  apsilankyti pas puikius specialistus, savo srities specialistus. Taigi, belieka tik pasidomėti, kokius yra pačių puikiausių specialistų pavardės  jus dominančioje mokykloje.

  Ne ką mažau svarbu atkreipti ir į kitą dalyką – kursų kainą. Reikia akcentuoti, kad yra ne vienas veiksnys, nuo kurio priklauso, kokia bus kaina, tačiau vienas svarbiausių dalykų yra tas, kad kone kiekviena vairavimo  mokykla gali pasiūlyti bent šiek tiek skirtingas kainas. Būtent tie skirtumai ir yra svarbus dalykas, į kurį reikėtų nepamiršti atkreipti dėmesį.

  Dar keletas svarbių aspektų. Vienas iš jų – pamokų bei užsiėmimų laikas. Paprastai pamokų laikas būna visiems mokiniams vienodas, tuo tarpu važiavimų laikas yra derinamas individualiai. Tačiau tai – tik bendro pobūdžio pasirinkimas, reikia pabrėžti, jog yra ir tokių vairavimo mokyklų, kuriuos gali pasiūlyti ir kitus, kombinuotus variantus. Dėl tam tikrų priežasčių netinka įprastas pasirinkimas? Tokiu atveju verta ieškoti mokyklos, galinčios pasiūlyti jums patogų variantą.


   Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog automokyklos pasirinkimas – dar tik pusė darbo. Ne ką mažiau svarbu yra ir tai, kaip jūs patys esate pasiruošę šiam etapui.  Nusprendus įgyti teisę vairuoti transporto priemonę, yra būtinas žingeidumas, kruopštumas, atsakingumas – tik tuomet bus galima tikėtis pačių geriausių rezultatų.  Belieka tik pastebėti, kad  sumanios paieškos bei jūsų pačių pastangos gali garantuoti sėkmę.


  0 0

  Bakalauras: kaip pasirinkti studijas?


  Bakalaurasvaidina svarbų vaidmenį kiekvieno žmogaus, kuris nori turėti išsilavinimą, gyvenime. Ir nors paprastai bakalauro laipsnio yra pradedama siekti vos baigus  mokyklą, dėmesį verta atkreipti į  tai, jog bakalauro studijas  galite pradėti ir bet kuriuo, jums patogiu metu. Turbūt daugelis sutiks su pasakymu, kad kur kas svarbiau yra ne metas, kuomet pradėsite bei baigsite bakalauro studijas, o pati studijų rūšis – ką pasirinksite studijuoti, juk būtent nuo to priklausys, ar lengvai ir greitai gausite darbą; ar bus lengva jį dirbti, ar jausitės laimingi turėdami tokią profesiją. Taigi, kaip suprasti, kokios bakalauro studijos iš tiesų galėtų tapti geriausius pasirinkimu ir ką studijuoti, kad bakalauras jūsų gyvenime neštų vien tik naudą ir džiaugsmą? Ir nors daugelis žmonių teigia, kad išsirinkti bakalauro studijas yra labai sudėtinga užduotis, reikia akcentuoti, kad yra net keli dalykai, į kuriuos atsižvelgti, sėkmingą sprendimą priimti bus kur kas lengviau.

  Jūsų įgūdžiai

  Kiekvienas žmogus turi įgūdžių, kurie, rodos, buvo įgauti savaime, t.y., neįdedant didelių pastangų, ne paslaptis, jog tuo atveju, jei jau yra turima kokių nors įgūdžių, tai studijuoti tą sritį sekasi gerokai lengviau bei paprasčiau. Atminkite, kad būtent jūsų turimais įgūdžiais gali būti susieti ir jūsų rašto darbai – jei bakalauro studijas rinksitės būtent pagal šį kriterijų, netruksite pastebėti, kad jums sekasi kur kas geriau nei jūsų kurso draugams, kurie tokių įgūdžių neturi.

  Jūsų pomėgiai

  Vargu, ar rasime tokį žmogų, kuris neturėtų  jokių pomėgių. Ko gero, jau nekartą girdėjote frazė, kad studijos ar darbas tampa tikru malonumu tuo atveju, jei yra pasirenkama ta sritis, kuri iš tiesų labai patinka. Tą patį galima pasakyti ir tuo atveju, kuomet galvojama, kokias bakalauro studijas pasirinkti – belieka tik sustoti ir pagalvoti, kas iš tiesų jums patinka ir teikia malonumą, o tuomet – ieškoti bakalauro studijų programos, kuri pateisintų tokius jūsų lūkesčius.

  Vaikystės svajonės


  Dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog būtent bakalauras gali padėti įgyvendinti ir vaikystės svajones – dažnas iš mūsų vaikystėje svajojome tapti vienos ar kitos profesijos atstovu. Ir nors, tikėtina, kad bėgant laikui daug kas pasikeitė, verta atsigręžti į savo vaikystės svajones- galbūt atėjo pats metas įgyvendinti?  0 0

  Seo paslaugos kaina ir optimizavimas paieškos sistemoms

  Seo dabar pačioje populiarumo viršūnėje. Internetinio puslapio optimizavimas paieškos sistemoms ir šios srities profesionalai siūlo įvairias su šia sritimi susijusias paslaugas. Priklausomai nuo poreikių pasirenkamas geriausias pasiūlymas. Pasirinkimui įtakos turi ir Seo paslaugos kaina, kuri gali būti nuo mažiausių iki didžiausių įkainių.

  Kodėl yra toks didelis skirtumas tarp paslaugų kainų, tikriausiai daugeliui nesuprantama. Pažvelkime į tai iš paprastos pardavėjo pozicijos. Parduotuvėse net ir tos pačios prekės kainuoja skirtingai. Taip yra dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, tos parduotuvės kainų politikos, kokiomis kainomis gaunamos prekės iš gamintojų, iš kur reikia atvežti prekes ir pan. Kalbant apie Seo sritį, šios paslaugos taip pat kainuoja įvairiai. Tai priklauso nuo daugelio kriterijų. Vienas iš svarbiausių – įmonės ar specialisto nustatyti įkainiai už tam tikras paslaugas. Seo paslaugos susideda iš įvairių darbų. Galima kaip pavyzdį paminėti tai, kad vieni atlieka konkurentų analizę už 20 eurų, o kiti – nemokamai. Ji reikalinga tam, kad įvertintume darbų apimtis ir metodus jiems įgyvendinti norint pranokti konkurentus ir pakilti paieškos sistemos pozicijose.

  Taigi, Seo paslaugos kaina nustatoma įvairiai. Galima rasti, kas raktažodžius parenka nemokamai, o yra tie, kurie už tai skaičiuoja atskirą mokamą pinigų sumą. Seo paslaugos susideda iš daugelio darbų. Tai ir Seo strategija bei jos sudarymas, vidinis bei išorinis tinklapio optimizavimas, Seo tekstai ir straipsniai ir kt.

  Ne visiems reikalingas pilnas Seo paslaugų paketas. Galima pakalbėti apie Seo tekstų rašymą. Kai kuriems tai svarbi paslauga, kai kuriems – ne. Tarkim, galbūt savo įmonėje turite darbuotoją, kuris atlieka ir Seo tekstų rašymo darbus, tuomet jums užsakant Seo paslaugas jų tikrai nereikės. Taigi, ir mokėti už tokius papildomus darbus Seo specialistui nereikės, o su darbuotoju atsiskaitysite pagal susitarimą. Jei tokio darbuotojo neturite, tai reikės užsakyti Seo tekstus pas Seo specialistus. Tuomet ir kaina bus didesnė. Taip pat ji priklausys ir nuo tekstų apimties, sudėtingumo bei kiekio. Kaip matote, pasakyti, kiek visa tai kainuos galima tik tiksliai žinant, ko reikia.


  Labai populiarios Seo paslaugos, todėl ir tų, kurie jas teikia atsiranda vis daugiau ir daugiau. Tai naudinga visiems tiek tiems, kurie jas nori užsakyti, tiek ir tiems, kurie nori jas teikti. Kaina dažniausiai yra lemiamas veiksnys pasirenkant kam patikėti darbus, tačiau labiau dėmesį reikia sutelkti į paslaugų kokybę. Tuomet nauda bus didelė, o sumokėti pinigai atsipirks. 


  0 0

  Medžio granulės: nuo ko priklauso jų kaina?

  Medžio granulės tikrai tiks tuo atveju, jei norite apšildyti savo namus, tačiau jei dar niekada neteko įsigyti šio produkto, belieka tik pridurti, kad reikia turėti ir tam tikrų žinių. Na, o nemažai svarbių dalykų yra susiję ir su šios prekės kaina. Labai svarbu žinoti, nuo ko ji priklauso. Būtent apie tai ir kalbėsime šį kartą. Tikimės, kad šios žinios tikrai pravers planuojant tokio pobūdžio pirkinius.

  Vienas iš veiksnių, nuo kurio, priklauso, kiek kainuos medžio granulės, yra kokybė.  Vos tik pradėsite domėtis medžių granulių asortimentu, pastebėsite, jog yra siūloma įsigyti aukštesnės bei žemesnės kokybės medžių granulių. Nesunku pastebėti ir tai, kad aukštos kokybės medžio granulės kaina yra  bent šiek tiek didesnė, nei tų granulių, kurių kokybė – žemesnė.

  Kalbant apie tai, kas turi įtakos šio prekės kainai, yra svarbi ir kita detalė. Tai – medžio rūšis. Šiuo metu prekyboje yra parduodamos ne vienos medžių rūšies granulės, tad būtų naivu tikėtis, jog visų kaina yra tokia pat. Situacija yra priešinga, tad tie, kurie siekia sužinoti visus veiksnius, lemiančius medžio granulių kainą, turėtų nepamiršti į sąrašą įtraukti ir medžio rūšies.

  Dar vienas rodiklis, nuo kurio, taip pat priklauso, kiek kainuos medžio granulės, yra perkamas kiekis. Natūralu, jog kuo didesnis kiekis bus perkamas, tuo daugiau teks sumokėti už gaminį. Vis dėlto, negalima nepaminėti atvejų, kuomet  didesnis kiekis gali būti naudingas tiems, kurie nori palankesnės kainos: pasirodo, jog kai kurios įmonės yra linkusios taikyti nuolaidas tuo atveju, jei yra perkamas didelis kiekis granulių.

  Kalbant šia tema, yra būtina paminėti ir sprendimus, dėl kurių medžiogranules kaina gali būti mažesnė. Tokių sprendimų yra ne vienas ir tuo atveju, jei  įgyvendinsite visus juos, sutaupyti pavyks tikrai nemažai.  Vienas iš jų – nuolaidos (jei medžio granules nuspręsite įsigyti tuo metu, kuomet šiai prekei yra taikomos nuolaidos, tikėtina, jog priklausomai nuo perkamo kiekio, sutaupysite apie 10 – 30 procentų). Dar vienas sprendimas, kuris taip pat turi ne tik įtakos prekės kainai, bet ir gali ją  sumažinti, yra medžio granulių parsivežimas nuosavu transportu.


  Kaip matyti, yra nemažai veiksnių, nuo kurių ir priklauso, kokia bus medžio granulių kaina. Na, o atsižvelgiant į tai, kad šių veiksnių yra iš tiesų nemažai, reikia pabrėžti, kad būtent šių veiksnių įvairovė ir paaiškina tai, kodėl būtent medžio granulės kaina būna labai skirtinga.


  0 0

  Rašto darbų rengimas komandoje: kaip elgtis?


  Jei tapote studentu, tik laiko klausimas, kuomet teks ruošti rašto darbą. Maža to, tik laiko klausimas, kuomet teks ruošti rato darbą komandoje. Ir nors rasto darbai komandoje sudaro tik nedidelė dalį visų rašto darbų, tai dar nereiškia, jog į šią užduotį galima žiūrėti pro pirštus – šiems darbams keliami didžiuliai reikalavimai, kuriuos yra būtina atitikti tuo atveju, jei norite gauti puikų įvertinimą. Nesunku pastebėti, kad tokia užduotis ne vienam studentui kelia tikrą siaubą – dažnas tvirtina, kad  paruošti rašto darbą individualiai, yra kur kas paprasčiau, nei tuo atveju, jei tampa 4 ar 6 asmenų komandos dalimi. Tačiau tokios nuostatos gali egzistuoti tik dėl vienos priežasties – nesugebėjimo tinkamai planuoti komandinį darbą. Tad kaip elgtis, kad užduotis paruošti rašto darbą komandoje, nesukeltų jokių sunkumų? Belieka tik pastebėti, kad susipažinus su šiais patarimais,  rašto rengimo darbas taps kur kas lengviau įveikiama.

  Nuspręskite, koks darbo modelis bus pasirinktas

  Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį reikėtų padaryti pirmiausia, tai – nuspręsti, koks darbo modelis bus pasirinktas. Na, o kokius modelius galite rinktis šiuo atveju? Viskas labai paprasta  - egzistuoja vos dvi galimybės rinktis. Pirmoji – darbą atlieka vis komandos nariai susitikimų metu, antroji – kiekvienas komandos narys nusprendžia, kurią rašto darbo dalį ruoš. Tačiau bene įdomiausia yra tai, jog ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi tam tikrų privalumų: štai,  pavyzdžiui, tuo atveju, jei pasirinksite pirmą atvejų, jūsų lauks tokie privalumai: visi komandos nariai turės galimybę nuolat dalyvauti rašto darbo rengimo procese, bei susipažinti su visa būtina informacija, neatitrūkti nuo nei vienos rašto darbo dalies. Na, o antrojo pasirinkimo privalumai yra tokie: komandos nariams neteks derinti susitikimų laiko, o kiekvienas iš jų darbą ruošti galės jam patogiu  metu.

  Nuspręskite, kaip dalinsite darbo krūvį


  Ar žinote, kokia yra viena dažniausių nesutarimų, kurie kyla tarp komandos narių, priežastis? Tai – nelygiai paskirstytas darbo krūvis. Svarbu pabrėžti, kad būtent šiam etapui iš tiesų turite skirti labai daug dėmesio, nes po lygiai paskirstyti laukiantį darbo krūvį – labai sudėtinga užduotis. Taip yra todėl, jog rašto darbai, o tiksliau jų rengimas, susideda iš daugybės pačių įvairiausių veiksmų (informacijos surinkimo bei palyginimo, redagavimo, praktinės dalies paruošimo, tyrimo  atlikimo, diagramų paruošimo, išvadų rašymo ir pan.), o tam, kad visa tai būtų padaryta, reikia įdėti labai nevienodą kiekį pastangų. Būtent dėl šios priežasties verta pasistengti, kad kiekvieno studento indėlis būtų apylygis.

  Būsimiems bakalaurams.

  0 0

  Nemokamų skelbimų svetainės: ką reikia žinoti apie talpinimą?


  Nemokamų Lietuvos skelbimų svetainės populiarėja vis labiau ir labiau, ir tai yra puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori rasti darbą, antrą pusę, ieško bendraminčių projektui kurti, svajoja įsigyti naujų  daiktų ar parduoti senuosius – visus šiuos tikslus pasiekti padės būtent šios svetainės. Tačiau norint, kad siekiai taptų įgyvendintais planais, būtina atlikti vieną veiksmą – patalpinti skelbimus. Taigi, kaip patalpinti skelbimą į jų nemokamą jų svetainę? Skubame dalintis įžvalgomis.

  Visų pirma, tokia svetainę reikia rasti, tačiau patarimų, kaip tai padaryti, išdalinta jau labai daug, todėl  nekartosime to, ką, ko gero, jau ir taip puikiai žinote, o aptarsime tuos veiksmus, kurie seka jau radus nemokamų skelbimų svetainę. Prieš pradedant talpinti nemokamus skelbimus, reikia atsiminti, kad tokio pobūdžio svetainės yra skirstomos į du tipus: svetaines, kurios reikalauja registracijos, ir svetaines, į kurias skelbimus galima talpinti be jokios registracijos. Taigi, jei tam, kad galėtumėte patalpinti skelbimą, išsirinkote svetainę, kuri reikalauja registracijos, pirmiausia ir teks atlikti šį žingsnį. Paprastai registracija būna labai lengva ir netrunka ilgai – tereikia turėti elektroninį paštą, nurodyti vardą bei pavardę arba slapyvardį, kai  kuriais atvejais – reikalaujama nurodyti telefono numerį.

  Kalbant apie skelbimų talpinimą, yra būtina paminėti ir dar vieną nemokamų skelbimų svetainių tipą. Pasirodo, į kai kurias interneto svetaines patalpinus skelbimą, į jūsų  elektroninio pašto  dėžutę atkeliaus laiškas su skelbimo teksto kopija. Ką reiškia toks sprendimas ir kuo jis naudingas skelbimo autoriui? Tai – puiki galimybė pamatyti, kaip atrodo jūsų skelbimas ir kokį vaizdą pamatys jį skaitantys žmonės.

  Dar viena svarbi detalė: prieš talpindami skelbimą, būtinai raskite laiko perskaityti jį dar kartą. Nors skelbimą rašėte  patys, negalite būti užtikrinti, kad dėl skubėjimo ar dėl paprasčiausio aplaidumo nepalikote rašybos ar skyrybos klaidos. Taigi, būtinai raskite laiko joms ištaisyti, nes skelbimas  be rašybos ir skyrybos klaidų atrodys kur kas geriau.


  Na, o pabaigai – dar keli bendro pobūdžio pastebėjimai. Jei panorėjote išimti skelbimą, informuokite apie tai svetainės administratorių arba   atlikite kitus žingsnius, kurie bus nurodyti interneto svetainėje. Paprastai skelbimo pašalinimas trunka vos kelias akimirkas. Tiesa, nemaža dalis žmonių, patalpinusių skelbimus, neretai nesupranta, kodėl pardavus ar įsigijus norimą daiktą, radus darbą, t.y.,  jau pasiekus tikslą, reikia išimti ir skelbimą. Vis dėlto, tai tikrai verta daryti, tuo atveju, jei norite sutaupyti laiko. 


  0 0
  0 0
 • 04/14/16--03:19: How to find the best puppy


 • If you want to buy a dog, don’t forget some aspects in order to have a playful, active and healthy pet.

  When you are finally determined to buy a dog, you visit the chosen dogs’ breeder and then you are offered a lot of cute puppies. The main question arises how to choose the best one.

  It is recommended to choose the most likeable and the strongest, 2 months old puppy. Try to lift it. Healthy dogs like being lifted; it becomes even heavier than it seemed to be. If the dog is relaxed on your arms it is assumed that it will be peaceful. Observe its behavior with other dogs that can reveal its temperament.


  There are some more ways how to make sure that the chosen puppy is healthy:

  1.     Dog’s ears shouldn’t smell badly. Check if they are even;

  2.     Look at dog’s eyes, they should be clear, not red;

  3.     Check dog’s teeth and gums. Gums and tongue should be pink without any smell. Usually dogs have a scissors like clench (find out about it from the dog’s seller);

  4.     Check if the dog’s skin is not greasy, with ulcers and bumps. Dog’s hair should be firm and it shouldn’t molt.  5.     Dog’s anus should be clean, dry and without diarrhea signs.


  It is obvious that it isn’t difficult to examine the dog for dogs’ breeders and experts. Nevertheless, we hope that our advice will help you to choose the best and healthy puppy. All in all, after reading our recommendations you can become a really skillful puppy finder.


  0 0

  Visi mes kada nors "subręstame" arba kitaip tariant subrandiname mintį ir norą pirkti butą, namą ar pradžiai tik žemės sklypą.

  Paskutiniu metu, daugelis kalba niekus, kad Klaipėdoje gyventi neįdomu, ten tik tūkstantis jaunimo klubuose savaitgalį, o išėjus į gatvę tylu kaip Rusijoje, kai laukė japonų puolimo.
  Šiuolaikiniame gyvenime mūsų niekas nepuola, todėl investuoti savo šalyje yra ženkliai smagiau, nes kažkur bastytis ir ieškoti laimės ir kur ką nupirkus pigiau.

  Investicija į nekilnojamą turtą Klaipėdoje yra geras pasirinkimas. Pirma. Pasvarstykite, kiek kartų per metus pagalvojate apie nuvykimą į Klaipėda arba šalia esančią Palangą. Antra. Kiek kartų esate buvę jūros šventėje? Trečia, kada paskutinį kartą matėte jūrą iš arti?

  Štai Jums ir visi atsakymai, kodėl nekilnojamas turtas Klaipėdoje yra naudingas. Gali būti, kad darbus šis miestas netiks, bet ši tema ne apie darbininkus :)

  Susigundžiusiems pirkti turto ir į jį investuoti Klaipėdoje dera susipažinti su taisyklėmis, kurios turėtų padėti tai įgyvendinti lengviau. Pradžioje Jums teks susirasti kokią nors agentūrą ir joje "gyvą" agentą. Gyva - žino ką daro, kaip reikia ir ko reikia klientams, kuri niekada nepramiegos šanso parduoti, padėti nupirkti ir sutarpininkauti greičiau. Taigi, nekilnojamo turto agentura Klaipeda gali padėti Jums pasirinkti ir išsirinkti tinkamiausią variantą. Jei randatės toli nuo uostamiesčio reikėtų atminti, kad geras pasirinkimas būna tada kai esate tinkamai apsisprendę ko norite ir už kiek. Taigi, paskambinę į NT agentūrą Jūs bet kokiu atveju turėsite papasakoti visus savo norus, kitaip agentai negalės įsivaizduoti ko Jūs norite, todėl pasiūlymai gali užstrigti dar neprasidėję.

  Kai nekilnojamo turto agentūros vadybininkai žinos ko tikitės ir kiek planuojate investuoti, jiems bus be galo lengva iš turimo NT asortimento tik Jums galinčius tikti, nes diskusijos su Jumis metu, dalis turto atkris savaime dėl vietos, kainos ar abiejų dalykų nesuderinamumo.

  Taigi, jei planuojate investuoti į Klaipėdos miestą ir įsigyti čia butelį laisvalaikio praleidimui, atostogoms ar net gyvenimui, būtinai susiraskite. Kreipkitės į vieną iš daugelio nekilnojamo turto agentūrų, kuri ir išspręs visus Jūsų klausimus dėl investicinių planų uostamiestyje.


  0 0

  Dar iki šios galioja taisyklė, jei nori įsigyti naujesnį automobilį, privalu parduoti ankščiau naudotą, todėl dažnas mašinos pardavėjas spjauna į tai ir priduoda jį į metalo laužą, tuo pačiu padarydamas didžiulę klaidą.

  Žinoma, kad dauguma dabar susimastys, kas čia per velniava, o kaip galima vistą klausimą išspręsti lengviau. Tikėtina, kad dar ne visi ir net ne dauguma žino apie automobilių supirkimą Lietuvoje. Dauguma galėtų tik patvirtinti jog automobilius kur priduoti lengvai rastų metalo supirktuvėse, bet ten teduoda tik už metalą, ne už automobilio ar mašinos instaliaciją, tad gauti 30-45 eurus už mašiną, kurią, kadaise, pirkote už net 200-300 eurų, nėra logiška. Ką daryt, vėl kirba ir sukasi galvoje klausimas? Sprendimas galėtų būti paprastas.

  Vilniuje išpopuliarėjo automobilių supirkimas, todėl, dabar, drąsiai galima tvirtinti, kad atsinaujinti savo automobilį dedant mažiau pastangų, galima gauti daug daugiau naudos, nei mašiną priduodant į metalo supirktuvę. Jūs gi su automobiliu buvote vienas objektas kelyje, susidraugavote keičiant vieną ar net kelias detales, todėl atsikratyti juo taip paprastai nesinori gi, tad Vilniuje įsikūrusios mašinų supirktuvės gali išspręsti vieną esminį Jūsų klausimą - kam parduoti seną ar nevažiuojantį automobilį, kad galėčiau įsigyti naujesnį...

  Ką gali auto supirkėjai Vilniaus mieste, nustebsite, jie siūlo maksimalias automobilių supirkimo kainas, tai pastebėjau asmeniškai pasidomėjęs, kai juokais jiems pasiūliau savo uošvio automobilį, kuris yra 1996 metų, važiuojantis, bet greičiausiai, kad TA praeiti nepavyks dėl "senukams" automobiliams Regitroje keliamų reikalavimų, tad nusprendžiau pasidomėti kaina ir ką, o visai nieko. Suprantama, kad  raštu sunku perteikti tas emocijas, kurios buvo patirtos siūlant automobilį supirkėjams, bet kaip tikras lietuvis galiu rėžti visą tiesą, automobilių supirkėjai Vilniuje manęs nenuvylė. Taip, automobiliu jau buvau nusivylęs, į jį būtų reikėję investuoti kokius 200 eurų su PVM, tad kišti į "geldą" piginus, kuri kainuoja vos 50 eurų - neapsimoka pagalvojus ir paskaičiavus būnant net ne matematiku.

  O kiek gi gaučiau už savo automobilį, jei nuspręsčiau jį parduoti? Greičiausiai tokia frazė egzistuoja daugumoje internetinių puslapių, kurie siūlo būtent senų ar nevažiuojančių automobilių supirkimą ne tik Vilniaus mieste ar už jo ribų, bet ir visoje Lietuvoje sutinka atvažiuoti, paimti Jūsų automobilį ir sumokėti maksimalią jo kainą. Taigi, net neįmanoma susapnuoti, kad už seną "kibirą" galima gauti daugiau nei iki šiol tikėtasi.

  Taigi, jei nusprendėte atsikratyti savo seno automobilio neskubėkite jo palikti gatvės kelkraštyje, geriau jį pasiūlykite automobilių supirkėjams sostinėje ir tikėtina, kad gauta suma nustebins labiau, nei suma kaip už priduotą metalo laužą... :)

  Superkame automobilius Vilniuje.

  0 0

  Geriausios vairavimo mokyklos rinkimai

  Pateikiame Lietuvos dienraštyje DELFI publikuotą straipsnį apie geriausios vairavimo mokyklos Lietuvoje rinkimą susisiekimo ministerijoje. Tikimės, kad šiandien dienai ši mokykla taip pat išlaiko turėtą kokybės prestižą.
  vairavimo mokykla vilniuje kaina
  Susisiekimo ministerijoje trečiadienį apdovanota geriausia 2014 m. Lietuvos vairavimo mokykla. Ja tapo V. Jalinsko individuali įmonė (Marijampolės apskritis). Teorijos žinių egzaminus „Regitroje“ iš pirmo karto išlaikė beveik 90 proc. šios mokyklos mokinių, praktinio vairavimo įgūdžių – per 65 proc. Pastarasis rodiklis net 20 proc. pralenkė prieš tai vykusių vairavimo mokyklų atrankų lyderių rezultatus. „Geriausių rezultatų pasiekusių šalies vairavimo mokyklų rinkimai – puiki motyvacija siekti kuo geresnių vairuotojų mokymo rezultatų ir kokybės. Būsimiems vairuotojams ši informacija padės pasirinkti labiausiai jų poreikius ir lūkesčius atitinkančias vairavimo mokyklas“, – sako ministras Rimantas Sinkevičius. Šalies vairavimo mokyklos buvo vertinamos pagal mokinių teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių egzaminų rezultatus nuo 2013 m. liepos 1 d. iki 2014 m. birželio 30 d. Taip pat atsižvelgta, ar šiuo laikotarpiu vairavimo mokykla nebuvo bausta už nustatytų reikalavimų nesilaikymą. Iš kompetentingų institucijų sudaryta komisija taip pat išrinko po kelias geriausias vairavimo mokyklas kiekvienoje šalies apskrityje: Alytaus apskrityje – Alytaus profesinio rengimo centras, VšĮ Alytaus technikos mokykla, IĮ „Gelžinio ratai“. Kauno apskrityje – E. Gulevičiaus individuali įmonė, IĮ „Kęstas“, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, UAB „Auto ABC“. Klaipėdos apskrityje – UAB „Ventensis” ir „Vlantana“, Pajūrio vairavimo mokykla, A. Strižak IĮ. Marijampolės apskrityje – V. Jalinsko IĮ, Marijampolės profesinio rengimo centras, UAB „Autokryptis“. Panevėžio apskrityje – UAB „Ekovairavimas“ ir „Artis via“, VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centras. Šiaulių apskrityje – VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, IĮ „Šiaulių autovita“, UAB „Vaido Sėjūno vairavimo mokykla“. Tauragės apskrityje – UAB „Biceda“, IĮ Jurbarko saugaus eismo centras, Tauragės profesinio rengimo centras. Telšių apskrityje – UAB „Driverlita“ ir „Mokymo žiedas“, VšĮ Mažeikių vairuotojų mokymo centras. Utenos apskrityje – UAB „Bareikio vairavimo mokykla“ ir „Elenos vairavimo mokykla“, Utenos rajono technikos sporto klubas. Vilniaus apskrityje – Jovito Stankevičiaus IĮ, UAB „Autotakas“ ir „Broniaus Kazlausko vairavimo mokykla“, V. Žulio IĮ.
  Suprantama, kad daugelis mokyklų nepateko į sąrašą, bet tikėtina, kad vairavimo mokymo centras “AURUDA”, ateityje parodys ženkliai geresniu rezultatus.
  Straipsnis skelbtas portale DELFI: http://www.delfi.lt/auto/patarimai/isrinktos-geriausios-vairavimo-mokyklos-lietuvoje.d?id=66634090

  0 0

  Savo tinklaraštyje ne kartą esu rašęs ir dalinausi VĮ REGITRA patarimu kaip išvengti nesusipratimų dėl nevažiuojančio automobilio išregistravimo.

  Nuotrauka tv3.lt


  Žinoma, kad nebevažiuojantis senas automobilis, arba dar kitaip tariant - “trantas” pradeda kelti daug rūpesčių. Deja, bet ne visi žino kaip elgtis tokioje situacijoje, kai mašina virto metalo laužu, bet dar turi kelias naudingas detales, kurios, kai Jūs galvojate, gali Jums atnešti dar šiek tiek pajamų. Tad supažindinu su VĮ “REGITRA” patarimu, kaip elgtis planuojant automobilį priduoti į metalo laužą. O jei pasidomėtumėte labiau, tai atrastumėte informacijos ir apie automobilių supirkėjus, kurie gali padėti išspręsti naudingų detalių su visu automobilių atsikratymo klausimu. Taigi:

  KODĖL NAUDINGA IŠREGISTRUOTI NEBENAUDOJAMĄ AUTOMOBILĮ

  Praėjusiais metais valstybės įmonėje „Regitra” buvo atlikta beveik ketvirtis milijono transporto priemonių pirmosios registracijos Lietuvoje operacijų, o nurašyta - daugiau nei 36 tūkst. baigtų eksploatuoti transporto priemonių.

  Per pastaruosius dvejus metus Lietuvoje pirmą kartą įregistruotų ir baigtų eksploatuoti bei išregistruotų transporto priemonių skaičiai išlieka panašūs - 2012 m. įregistruotos 235 408 naudotos transporto priemonės ir 21 117 naujų. 2011 m. buvo įregistruota šiek tiek daugiau transporto priemonių nei pernai - iš viso 239 487 naudotos ir 21 893 naujos.
  Pernai buvo nurašytos 36 284 transporto priemonės, iš kurių 30 864 lengvieji automobiliai. 2011 m. išregistruotų transporto priemonių skaičius siekė 40 436, iš jų 34 718 buvo lengvieji automobiliai.
  Tokie skaičiai, pasak „Regitros” generalinio direktoriaus pavaduotojo Leonardo Kęstučio Jasūdžio, rodo, kad pastaraisiais metais tik maždaug kas 18-tas Lietuvoje pirmą kartą įregistruojamas automobilis buvo naujas. Vidutinis šalies gyventojų įregistruotų ir eksploatuojamų lengvųjų automobilių amžius yra 14 metų.

  Nevažiuojantis automobilis nuo baudų neapsaugo

  Neeksploatuojamų ir vis dar neišregistruotų lengvųjų automobilių skaičius Lietuvoje siekia apie 400 tūkst., nors tikslesnių duomenų, kiek iš jų tebėra mūsų šalyje, kiek išgabenta į užsienį ar parduota dalimis, nėra.

  Tačiau, pasak specialistų, apleisti ir nenaudojami automobiliai, neretai sukelia problemų jų savininkams ir aplinkiniams: palikti gyvenamųjų rajonų perpildytuose kiemuose jie užima vietą, teršia aplinką. Be priežiūros paliktos neeksploatuojamos transporto priemonės savininkas gali ne tik sulaukti baudų už taršą ir nenaudojamo automobilio laikymą bendro naudojimo vietose, bet ir tapti nusikaltimo auka. Pasitaiko atvejų, kai pavogti nenaudojamo automobilio valstybiniai numeriai, užtraukia jų savininkui atsakomybę už kitų asmenų padarytus nusikaltimus.

  Paprasčiausias būdas išvengti šių nemalonumų, pasak „Regitros” specialistų, išregistruoti nenaudojamą transporto priemonę.

  Nenaudojamą automobilį būtina perduoti perdirbėjams

  Pirmiausia, sugadintos ar baigtos eksploatuoti transporto priemonės turi būti parduotos ar perduotos įmonėms, turinčioms leidimus tokias transporto priemones apdoroti kaip atliekas. Tokių įmonių sąrašas skelbiamas Aplinkos ministerijos interneto svetainėje.

  Supirkimo įmonė automobilio savininkui privalo išduoti netinkamos naudoti eisme transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimą. Be šio dokumento „Regitroje” transporto priemonė negalės būti išregistruota.

  Minėtos nuostatos taikomos tik po 2004 m. gegužės 1 d. baigtiems eksploatuoti lengviesiems (M1 klasės) automobiliams ir krovininiams (N1 klasės) automobiliams. Kitų transporto priemonių išregistravimui pakanka pateikti transporto priemonės registracijos liudijimą ir valstybinio numerio ženklus. Jei jie prarasti, pateikiamas motyvuotas paaiškinimas.

  „Jei nenaudojamas automobilis parduodamas, būtina sudaryti pirkimo - pardavimo sutartį, o savininko duomenų pasikeitimus įregistruoti „Regitroje”. Už parduotą, tačiau nustatyta tvarka neperregistruotą automobilį, atsakomybę prisiima tas asmuo, kuris transporto priemonių registre yra įregistruotas kaip automobilio savininkas”,- pabrėžia L. K. Jasūdis.

  Pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus, įsigijus šalyje jau registruotą transporto priemonę, privaloma ją perregistruoti savo vardu per 15 kalendorinių dienų po to, kai pardavėjas (valdytojas) pranešė „Regitrai” apie transporto priemonės pardavimą (perleidimą). To neatlikus per nustatytą terminą, ji automatiškai išregistruojama. Tokias transporto priemones draudžiama naudoti eisme.

  Informacija panaudota iš oficialaus VĮ “REGITRA” internetinio puslapio: http://www.regitra.lt/lt

  Įvairios ir gausios informacijos portale ieskom.lt taip pat galima atrasti kelis sprendimus dėl automobilių atsikratymo, pavyzdžiui, kaip atrodo automobilių supirkimas ir kaip jis įgyvendinamas, ir kur susirasti tų supirkėjų. Susiradę visą informaciją tikrai suprasite, kodėl parduoti seną automobilį naudinga. Taip pat sužinosite, kad automobilius superka ir Vilniuje.

  0 0

  Viename iš blogų rakshtys.blogspot.lt/ radau naudingos informacijos apie C kategorijos kursų subtilybes Vilniuje, todėl nusprendžiau ja pasidalinti su visais.   C kategorijos vairavimo kursai Vilniuje


  C kategorijos vairavimokursai Vilniuje– ypač populiarus pasirinkimas, tačiau tai nereiškia, kad visi žino apie tai, ką iš tiesų reikėtų žinoti. Taigi,  nepraleiskite progos susipažinti su bendro pobūdžio informacija apie šiuos kursus.

  Ne paslaptis, jog vienu svarbiausių akcentų, kuomet kalbame apie vairavimo kursus, išlieka teorinės žinios. C kategorijos vairavimo  kursai  Vilniuje  taip pat neatsiejami nuo teorinių žinių.  Nors įvairios vairavimo mokyklos siūlo įvairius variantus, reikia pastebėti, jog mokiniams yra sudaromas ne trumpesnis kaip 50 akademinių valandų kursas. Jo metu  -  perduodama visa informacija, ką turi žinoti žmogus, norintis sėkmingai išlaikyti šios kategorijos vairavimo egzaminą. Na, o po to – seka praktiniai užsiėmimai.

  Tačiau, tai – dar ne  visa informacija, kurią reikia žinoti apie mokymo bazę. Kaip ir yra įprasta, teorinės žinios yra perduodamos auditorijose. Pastarosiose yra ypač daug vaizdinės bei garsinės medžiagos, kuri reikalinga pilnaverčiam mokymuisi,  ypač populiarūs stendai bei plakatai – juose pateikta pati svarbiausia informacija. Dažna mokykla gali pasiūlyti ir kompiuterių klases, kuriose, vairuoti besimokantys asmenys gali įtvirtinti savo žinias spręsdami testus, atsakydami į klausimus.  Tuo tarpu praktiniai mokymai vyksta praktinio mokymo bazėse. Tarp populiariausių modelių, kuriais yra mokomi važiuoti asmenys  yraRenault Midlum 270.16 bei MAN tgs 18.32. Savaime suprantama, visi automobiliai, kurie naudojami mokymų metu, atitinka Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susiekimo ministerijos reikalavimus.  

  Teorinių  pamokų skaičius yra ribotas, tačiau tai nereiškia, jog tai ir yra vienintelis būdas gauti teorinio pobūdžio žinių –  labai svarbu, kad asmuo  norėtų mokytis savarankiškai, šiam tikslui  pasitelkęs įvairias papildomas mokymosi priemones (bukletus,  specialius leidinius, mokomuosius įrašus, video ar audio formato paskaitas, taip pat galima ieškoti informacijos forumuose).  Tuo tarpu, kuomet kalbame apie  praktinius užsiėmimus, reikia pastebėti, kad jų skaičius yra neribotas – jų gali būti tiek, kiek pageidauja pats asmuo.


  Na, o pabaigai – keletas trumpų, tačiau reikšmingų pastebėjimų, kaip išsirinkti vairavimo mokyklą tiems, kurie nori lankyti C kategorijos vairavimo kursus Vilniuje. Visų pirma, reikia akcentuoti kad sostinėje vairavimo mokyklų pasirinkimas yra ypač didelis, todėl, tuo atveju, jei norite, kad išsirinkti vieną mokymosi įstaigą būtų paprasta ir lengva, teks įvardinti konkrečius kriterijus. Kita vertus, negalima nepaminėti ir to, jog kuo daugiau egzistuoja vairavimo mokyklų, tuo didesnė tikimybė, kad rasite tą, kurį atitinka visus jūsų keliamus kriterijus.   0 0

  CE kategorija Vilnius: atsakymai į svarbiausius klausimu JAU

   

  Yra daug temų, kuriomis kalbėti galima labai daug,   o tuo atveju, jei prabilsite apie vairavimo mokymosi galimybe, galite būti tikri, jog informacijos bus taip pat labai daug. Vis dėlto, net pradėjus kalbėti tokia tema, siekiant, kad pokalbis būtų iš tiesų informatyvus, reikia paminėti, kad naudingiausia yra kalbėti tik apie vieną konkretų pasirinkimą, pateikiant apie jį  visą reikalingą informaciją. Vienu iš tokių pasirinkimų gali tapti štai toks variantas:CE kategorija Vilnius.

  Na, o ką daryti tuomet, jei informacijos, kurią reikia apteikti yra labai daug?  Tuomet pravartu rinktis  štai tokį būdą: išskirti svarbiausius klausimus bei  pateikti tikslius bei aiškius atsakymus į juos. Būtent tai ir padarysime netrukus.

  Kas yra CE kategorijos kursai?

  Tai kursai, kuriuos sėkmingai baigę asmuo, įigyja teisę vairuoti CE kategorijos transporto priemones.

  Ar galimi ir kitokie variantai?

  Galima baigti bendrus kursus C ir CE kategorijoms įgyti.

  Iš ko susideda mokymai?

  Mokymai, kaip ir įprasta, susideda iš dviejų dalių: teorinės bei praktinės. Teorinę dalį sudaro daugiau nei 20 valandų mokymai, kurių metu – teikiamos teorinės žinios,  tuo tarpu, praktiniai mokymai sudaro daugiau nei 10 valandų praktiniai  užsiėmimai, kurių metu visa gauta teorinė informacija yra pritaikoma praktiškai.  Praktinių užsiėmimų valandų skaičius gali būti didinamas pagal poreikį.

  Kur kreiptis, kai CE kategorijos vairavimo kursus norima lankyti Vilniuje?

  Būtent sostinė gali pasiūlyti ypač platų CE kategorijos kursų mokymų vietų tinklą, tad belieka tik išsirinkti. Savaime suprantama,  prieš tai derėtų tinkamai įvertinti tokius kriterijus kaip vieta, atstumas nuo namų ar darbo vietos, mokymų kaina,  atsiliepimai apie mokyklą ir pan.

  Iš kur gauti daugiau papildomos informacijos?


  Labai dažnai žmonėms nepakanka informacijos, kurią turi apie CE kategorijos kursus. Tokiu atveju belieka tik vienintelė išeitis – reikia daugiau informacijos. Kur jos gauti? Bene pats informatyviausias bei naudingiausias informacijos šaltinis yra vairavimo mokyklų internetinės svetainės – kiekvienoje iš jų rasite išsamios informacijos apie tai, kokie ir kada kursai bus organizuojami, kokia jų kaina, kokie specialistai dirba. Na, o kur rasti informacijos tuomet, kai jus domina kaip vienas ar kitas vairavimo instruktorius atlieka savo darbą? Reikia pastebėti,  kad didžiojoje dalyje vairavimo mokyklų internetinėse svetainėse galima rasti tik bendro pobūdžio informacijos apie dirbančius vairavimo instruktorius, tuo tarpu, jei norite detalesnės informacijos apie šių specialistų atliekamą darbą, reikia pabrėžti, jog jos galite rasti forumuose, kuriuose žmonės mintija apie vairavimo mokymosi ypatumus. 


  0 0

  Blogas - rakshtys: Informacija apie teikiamas vairavimo paslaugas Vil...: Viename belgiškame tinklaraštyje radau įdomų straipsnį apie mokyklas, kurios siūlo vairavimo kursus ir turi įvairių pasiūlymų būsimiems vai...

(Page 1) | 2 | 3 | newer